اعتبارسنجی مطالبه

لطفا برای تأیید مالکیت و تأیید مطالبه خود اطلاعاتی را در اختیار ما قرار دهید.
کاراکترهای باقیمانده: 50
سپاسگذاریم، پیغام ارسال شد.
متاسفانه پیغام ارسال نشد.

دسته‌ها

مناطق

01 نتیجه
کسب و کار خود را ارتقا دهید
آیا به ارائه ای شایسته نیاز دارید؟
یک آگهی برای مخاطبان هدف تان منتشر کنید تا به محبوبیت بیشتری در موقعیت خود برسید.
شروع کنید

اجاره آپارتمان در کرج

اجاره آپارتمان در کرج به این معنا است که فرد مستأجر طبق قراردادی از واحد مسکونی که متعلق به مالک است استفاده کرده و به ازای آن به‌صورت ماهیانه اجاره‌بها پرداخت نماید. شما در اجاره آپارتمان در کرج نیز به نکات رهن و اجاره خانه در کرج نیاز خواهید داشت.

نکات قابل توجه در اجاره آپارتمان

اولین نکته‌ای که در انتخاب خانه برای رهن و اجاره در کرج باید به آن دقت کنید قدیمی نبودن ساختمان است. خانه‌های خیلی قدیمی را انتخاب نکنید زیرا با خرابی وسایل و ترکیدگی لوله‌ها روبه‌رو خواهید شد. بهتر است در محدوده کارتان به دنبال خانه بگردید زیرا بعد از چند وقت از رفت‌وآمد خود خسته نشوید.

سعی کنید خانه‌های نورگیر را انتخاب کنید. به تعداد واحدهای آپارتمان نیز دقت کنید. بررسی کنید که تعداد زیاد واحد برای شما بهتر است یا واحدهای کم. در ساختمان‌هایی که تعداد واحدها زیاد است به دلیل وجود مدیر ساختمان لازم نیست که همه مسائل مربوط به ساختمان را خودتان پیگیری کنید. از طرفی نیز ساختمانی که تعداد واحدهای کمتری دارد از آرامش بیشتری برخوردار است و می تواند گزینه مناسبی برای اجاره آپارتمان در کرج باشد.

در بازدید از خانه‌ها برای رهن و اجاره در کرج به نمای بیرونی ساختمان و هر چه برای شما اهمیت دارد توجه کافی داشته باشید. ازجمله: نظافت، حیاط، باغچه، راه‌پله، وضعیت آسانسور، رفتار همسایگان و … .

قرارداد اجاره خانه کرج را در مشاور املاک مجوز دار تنظیم کنید.

بسیاری از موجران و مستاجران به خیال اینکه هزینه اضافی بابت عقد قرارداد نپردازند، خودشان دست به کار شده و یه قولنامه صوری میان خود امضا می‌کنند. با اینکه در صورت نبود مدرک دیگر این برگه می‌تواند مستند باشد، ولی مالکان در صورتی که می‌خواهند هنگام دریافت اجاره آپارتمان در کرج بهای ماهیانه، زمان تخلیه در سررسید قولنامه یا حتی دریافت خسارت دچار مشکل نشوند بهتر است قرارداد رهن و اجاره آپارتمان در کرج خود را در یک مشاور املاک رسمی ثبت کرده و کد رهگیری دریافت کنند.

آیا رهن آپارتمان در کرج گزینه مناسب تری است ؟

رهن آپارتمان در کرج یعنی مستأجر مبلغی را به مالک خانه می‌دهد و خانه را برای مدت‌زمان مشخصی در اختیار می‌گیرد. این هزینه که همان پیش‌پرداخت است تا پایان موعد مقرر و اتمام قرارداد در نزد مالک باقی می‌ماند و بعدازآن باید به‌صورت کامل به مستأجر برگردانده شود. مستأجر نیز واحد مورد رهن آپارتمان در کرج را تخلیه کرده و به مالک تحویل خواهد داد.

رهن آپارتمان در کرج یکی از روش‌های خانه‌دار شدن خرید یک ملک مسکونی است. با بالا رفتن هزینه‌های مسکن بسیاری از افراد برای خانه‌دار شدن به فکر رهن یا اجاره خانه در کرج هستند که باید نکات رهن و اجاره خانه را بدانند.

چرا رهن خانه در کرج بهتر است ؟

در رهن خانه در کرج نیازی نیست که مستأجر به‌صورت ماهانه به پرداخت اجاره‌بها بپردازد. یکی دیگر از مزایای رهن خانه در کرج نیز این است که مبلغ رهن بعد از اتمام قرارداد به مستأجر بازخواهد گشت. اگر مالک در پایان قرارداد پول پیش پرداختی را خرج کرده باشد و نتواند آن را به شما برگرداند شما می‌توانید در آن خانه بمانید و قرارداد را تمدید کنید. در این صورت برای مشخص کردن میزان رهن و اجاره خانه در کرج شما نیز می‌توانید نظر بدهید.

مناطق پر متقاضی رهن و اجاره آپارتمان در کرج

بیشترین تقاضا برای رهن و اجاره آپارتمان در کرج را میتوان در مناطق عظیمیه , مهر شهر , جهانشهر , گوهردشت , کوی کارمندان شمالی , کوی کارمندان جنوبی , کوی امانیه , کوی مدرس , چهارصد دستگاه , شاهین ویلا , باغستان , گلشهر , فردیس , حیدرآباد , کیان مهر , منظریه , حصارک , حسن آباد , آزادگان , درختی که در باره هر کدام توضیح مختصری ارائه داده ایم.

عظیمیه کرج

محله عظیمیه در کرج جزو مناطق کوهپایه ای و خوش آب وهوای کرج است. این محله که در شمال شرق کرج قرار گرفته است، قیمت رهن و اجاره آپارتمان در عطیمیه کرج بالاست. عظیمیه به دلیل آب و هوای خیلی خوبی که دارد مورد توجه سالمندان و افرادیست که نیاز به هوایی پاک دارند. البته به دلیل بالا بودن قیمت اجاره آپارتمان در عظیمیه کرج این محله بیشتر مورد توجه سرمایه گذاران است.

مهرشهر کرج

مهرشهر کرج یکی از محله های قدیمی و بسیار خوش آب و هوای شهر کرج محسوب می شود. مهرشهر در غرب شهر کرج واقع شده و در گذشته خود شهری مجزا از کرج بوده است. با گسترش شهر کرج، مهرشهر جزوی از شهر و یکی از محله های آن شده است.

اجاره آپارتمان در مهرشهر کرج که محله ای لوکس و با امنیت بالاست. مهرشهر در پنج فاز ساخته شده است و قیمت ملک در این پنج فاز تفاوت هایی دارد. بیشتر آپارتمان های لوکس و گران قیمت مهرشهر در فاز اول قرار دارند.

جهانشهر کرج

جهانشهر کرج یکی از محلات مرکزی شهر و جزء محله های گران قیمت می باشد که در صورت تمایل میتوانید برای رهن و اجاره آپارتمان در جهانشهر کرج اقدام کنید . نام این محله از موسس آن یعنی جهان همسر محمد صادق فاتح گرفته شده است. این محله دارای امکانات بسیار خوبی از جمله مراکز اداری، پارک ها، مراکز آموزشی و درمانی متعددی برای ساکنین است.

گوهردشت کرج

گوهردشت کرج که با نام رجایی شهر کرج نیز شناخته می شود محله ای در شمال شهر کرج است. این محله در گذشته روستایی در اطراف کرج بوده که با گسترش شهر به یکی از محلات آن تبدیل شده است. تصمیم برای اجاره آپارتمان در گوهردشت کرج قطعا تصمیمی مناسب خواهد بود .

کوی کارمندان شمالی کرج

کوی کارمندان شمالی کرج ، محله ایست که در منطقه یک شهرداری کرج قرار دارد. محله های کوی قائم و جهانشهر به ترتیب همسایه های غربی و شرقی این محله هستند. محله های دهقان ویلا و کوی کارمندان جنوبی، همسایه های جنوبی این محله و محله اتحاد همسایه شمالی آن هستند. به طور کلی اجاره آپارتمان در کوی کارمندان شمالی کرج این فرصت را به شما میدهد تا دسترسی مناسبی به سایر محله های شهر داشته باشید.

کوی امامیه کرج

کوی امامیه کرج در منطقه ۷ شهر کرج و در همسایگی محله های گوهر دشت، اتحاد و کوی قائم قرار دارد. یکی از ویژگی های این محله مجاورت با ورزشگاه انقلاب است. قیمت رهن و اجاره آپارتمان در کوی امامیه کرج در بازه متوسط رو به بالا می باشد.

کوی کارمندان جنوبی کرج

کوی کارمندان جنوبی کرج در منطقه ۹ تقسیم بندی شهرداری کرج قرار گرفته است. این محله در همسایگی محله های دهقان ویلا، ولیعصر و کوی کارمندان شمالی قرار دارد. از مراکز مهم محله می توان به اداره کل امور مالیاتی استان البرز و مجموعه ورزشی شهید سبحانی اشاره کرد. قیمت اجاره آپارتمان در کوی کارمندان جنوبی کرج متوسط رو بالاست.

کوی مدرس کرج

کوی مدرس کرج یکی دیگر از محله های کرج است که در محدوده شرقی این شهر قرار دارد. کوی مدرس با بلوارهای ملاصدرا، تعاون، طالقانی شمالی، نبوت و مطهری محصور شده است. همین موضوع باعث شده که رهن و اجاره آپارتمان در کوی مدرس کرج مزایای دسترسی مناسب را برای شما به ارمغان بیاورد داشته باشد.

چهارصد دستگاه کرج

چهارصد دستگاه کرج نام یکی از محله های منطقه ۹ شهر کرج است. چهارصد دستگاه از نظر دسترسی و داشتن امکانات رفاهی شرایط خوبی دارد. قیمت اجاره آپارتمان در چهارصد دستگاه کرج متوسط است.

شاهین ویلا کرج

شاهین ویلا کرج در شمال شهر کرج واقع شده است. وجود خطوط اتوبوسرانی در محله، دسترسی به دیگر مناطق شهر را آسان کرده است. قیمت رهن و اجاره آپارتمان در شاهین ویلا کرج  متوسط رو به پایین است.

باغستان کرج

باغستان کرج یکی دیگر از محلات شهر کرج باغستان نام دارد که در شمال غربی شهر قرار گرفته است. آب و هوای کوهستانی و قیمت اجاره آپارتمان در باغستان کرج سبب رونق ساخت و ساز در سالهای اخیر بوده است. به همین دلیل این محله بافت نوسازی دارد.

گلشهر کرج

گلشهر کرج یکی از محله های شهر کرج که در منطقه ۵ این شهر واقع شده، گلشهر نام دارد. این محله از نظر امکانات و دسترسی شرایط خوبی دارد. بیمارستان مریم، مسجد ابوذر و دانشکده دندانپزشکی دانشگاه البرز از مراکز مشهور این محله هستند. قیمت اجاره آپارتمان در گلشهر کرج مناسب و در بازه قیمتی متوسط رو به پایین است.

فردیس کرج

فردیس کرج در منطقه ۳ شهرداری کرج محله ای به نام فردیس وجود دارد. در فردیس می توانید خانه دلخواهتان را با هر سن و متراژی با قیمت متوسط رو به پایین پیدا کنید.

حیدرآباد کرج

حیدرآباد کرج یکی دیگر از محلات قدیمی شهر کرج، حیدر آباد نام دارد. نام قدیمی این محله شارگوله به معنی چهارراه در گویش گرجیست. قیمت رهن و اجاره آپارتمان در حیدرآباد کرج  متوسط است و معمولا برای قشر متوسط جامعه مناسب است.

کیان مهر کرج

کیان مهر کرج در جنوب غربی شهر کرج واقع شده است. این محله که از محلات قدیمی شهر کرج محسوب می شود به ساختمان آجری شهربانی معروف است. این محله خود از شهرک های کوچکتری تشکیل شده و قیمت اجاره آپارتمان در کیان مهر کرج متوسط  است.

منظریه کرج

منظریه کرج یکی از محله های شهر کرج است که می تواند انتخابی برای کسانی باشد که بودجه متوسطی دارند. این محله در منطقه ده شهرداری کرج قرار گرفته است. منظریه کرج بافت نوسازی دارد و متراژ اکثر خانه های آن کمتر از ۱۵۰ متر است.

حصارک کرج

حصارک کرج در غرب شهر کرج واقع شده است. قیمت اجاره خانه در این منطقه نسبتا پایین است. افراد با بودجه های محدود به راحتی خانه مورد نظر خود را در این منطقه پیدا می کنند.

حسن آباد کرج

حسن آباد کرج یکی از محله های خوش آب و هوای کرج که در کوهپایه قرار دارد حسن آباد است. این محله در منطقه ۷ شهرداری کرج و در شمال شرقی این شهر قرار گرفته است. اجاره ملک در حسن آباد کرج قیمت پایینی دارد.

آزادگان کرج

آزادگان کرج یکی از شلوغ ترین و پرهیاهوترین محله های کرج محسوب می شود. میدان آزادگان کرج به چند خیابان مهم و اصلی کرج دسترسی دارد همین موضوع یک مزیت برای محله آزادگان به شمار می آید. آزادگان ازجنوب به خیابان‌ طالقانی و از طرف شمال به میدان طالقانی (ابتدای خیابان عظیمیه) از شرق به خیابان برغان و از غرب به خیابان مطهری و جواد آباد منتهی می شود.

درختی کرج

پیدا کردن محله درختی کرج اصلا کار سختی نیست، ضلع جنوبی این خیابان به اتوبان تهران ـ کرج؛ ضلع غربی آن به منطقه ۴۵ متری گلشهر؛ شمال آن به بلوار گلزار شرقی و بلوار مصطفی خمینی و ضلع شرقی آن به بلوار دانش آموز متصل می شود. در ابتدای خیابان درختی ایستگاه تاکسی برای میدان طالقانی و سه راه گوهردشت وجود دارد.

از طرفی نزدیک ترین ایستگاه مترو به این خیابان ایستگاه مترو گلشهر کرج است اگر در ابتدای خیابان درختی قرار دارید و می خواهید خودتان را به مترو برسانید پیاده فقط ۱۱ دقیقه راه دارید.اگر هم به دنبال پمپ بنزین در این منطقه هستید کافیست به انتهای خیابان گلشهر مجاور اتوبان کرج_قزوین بروید.

متراژهای پرطرفدار برای رهن و اجاره در کرج

40 متری , 50 متری , 60 متری , 70 متری , 80 متری , 90 متری , 100 متری