اعتبارسنجی مطالبه

لطفا برای تأیید مالکیت و تأیید مطالبه خود اطلاعاتی را در اختیار ما قرار دهید.
کاراکترهای باقیمانده: 50
سپاسگذاریم، پیغام ارسال شد.
متاسفانه پیغام ارسال نشد.

دسته‌ها

مناطق

01 نتیجه
کسب و کار خود را ارتقا دهید
آیا به ارائه ای شایسته نیاز دارید؟
یک آگهی برای مخاطبان هدف تان منتشر کنید تا به محبوبیت بیشتری در موقعیت خود برسید.
شروع کنید

خرید آپارتمان در کرج

خرید آپارتمان در کرج برای هر شخصی که ساکن شهرستان کرج است یکی از مهم ترین اتفاق های زندگی است و از جمله پر چالش ترین کارهایی است که همه افراد به نوعی با آن سر و کار دارند. قطعا اگر اولین خرید آپارتمان در کرج باشد که که انجام میدهید ، به سختی این کار می افزاید.

در فصل تابستان بازار مسکن به تکاپو زیادی می افتد و همه افراد تلاش می کنند خانه مورد نظر خود را مطابق با معیارهای مناسب پیدا کنند. اگر انتخاب شما در خرید آپارتمان در کرج مناسب نباشد، ممکن است در کوتاه ترین زمان پشیمانتان کند.

به چند نکته در هنگام خرید آپارتمان توجه کنید!

 • یکی از مواردی که در خرید خانه اهمیت زیادی دارد این است که در ورودی واحد ها رو به روی هم نباشد تا حریم شخصی شما به طور کامل رعایت شود.
 • وضعیت مشاعات یک ساختمان، فرهنگ آن را نمایان می کند. پیش از خرید خانه این مورد را بررسی کنید.
 • بهتر است واحدی را خریداری کنید که در طبقه های بالا واقع شده است. یکی از معایب واحدهای طبقه اول پر سر و صدا بودن آن ها است. همچنین کف این واحد ها به دلیل آن که بالای پارکینگ واقع شده و زیر آن ها واحدی وجود ندارد، همیشه سرد است که این سرما در زمستان می تواند بسیار آزار دهنده باشد.
 • هر خانه ای باید بالکن داشته باشد. این یکی از مواردی است که روز به روز به اهمیت آن افزوده می شود. زیرا خیلی از افراد تمایل دارند لباس هایشان در محیطی خارج از خانه خشک شود و یا محیطی برای این که فضای بیرون را تماشا کنند، وجود داشته باشد.
 • تمام مفاد قرار دارد، مخصوصا مواردی که در توضیحات مبایعه نامه توسط مشاورین املاک اضافه می شود را پیش از امضا بخوانید چرا که این حق طبیعی شما است.
 • اگر ساختمان مورد نظر کنتر های آب و گاز جدا داشته باشد یکی از بهترین خانه هایی است که می توانید خریداری کنید.
 • امنیت محله از دیگر مواردی است که باید درباره آن تحقیق کنید.
 • شخصیت همسایه های ساختمان هم اهمیت زیادی دارد.
 • سن ساختمان را ارزیابی کنید. هرچه خانه نوساز تر باشد، بهتر است. خانه های قدیمی با مشکلات زیادی رو به رو خواهند شد.
 • مراحل پرداخت پول به فروشنده باید به صورت کاملا شفاف مشخص شود.
 • اگر خانه ای که خریداری می کنید وراثتی باشد، تمام وراث مطابق با گواهی انحصار وراثت باید حضور داشته باشند.
 • اصالت سند و کارت شناسایی فروشنده را حتما بررسی کنید.

نکات قابل توجه در فروش آپارتمان در کرج

مبایعه نامه با کد رهگیری دریافت کنید : مبایعه نامه سندی است که در آن دو طرف معامله برای خرید ملک توافق می کنند و تعهدات طرفین به طور کامل و دقیق در آن درج می شود.

برای تنظیم مبایعه نامه در هنگام فروش آپارتمان در کرج ، الزامی به مراجعه به دفاتر اسناد رسمی نیست و عمدتا توسط بنگاه معاملاتی تهیه و تنظیم می شود. مبایعه نامه هایی که کد رهگیری دارند، در سامانه ثبت املاک و مستغلات کشور ثبت می شوند.

گرفتن چک در هنگام فروش آپارتمان در کرج : در بسیاری از موارد ثمن معامله (مبلغ توافقی معامله) طی چند مرحله پرداخت می شود. این مسئله موجب نگرانی طرف فروشنده می شود که آیا خریدار توانایی پرداخت تمامی اقساط مبلغ مورد نظر را خواهد داشت یا خیر.

در این مورد توصیه می شود که حتی الامکان از گرفتن چک خودداری کنید مگر اینکه در متن مبایعه نامه ذکر شود که در صورت برگشت خوردن چک، معامله خود به خود فسخ می شود؛ هرچند گاها پیش می آید که در مراجع قضایی، چک صادر شده به منزله انتقال وجه است و برگشت خوردن آن مانع انجام معامله نمی شود که در اینصورت فروشنده با مشکلاتی مواجه خواهد شد.

پیش فروش و پیش خرید آپارتمان

پیش فروش آپارتمان در کرج قراردادی است که به موجب آن مالک رسمی زمین، متعهد به ساخت بنا و تحویل آن در موعد مقرر به پیش خریدار می شود.

قرارداد پیش فروش آپارتمان در کرج باید شامل پلاک ثبتی، نشانی دقیق، تعداد اتاق، تعداد طبقه، شماره طبقه واحد مورد نظر، کاربری، مساحت عرصه، درصد اشغال، زیربنای ساختمان، مصالح به کار رفته، سیستم سرمایش و گرمایش باشد.

همچنین مبلغ قرارداد، تعداد اقساط پرداختی، زمین تحویل و میزان ضرر و زیان بابت تاخیر طرفین باید صریح و دقیق مشخص گردد. قراردادهای پیش فروش آپارتمان باید رسمی باشد و در دفاتر اسناد رسمی تنظیم گردد.

مناطق پر متقاضی خرید و فروش آپارتمان در کرج

بیشتریت تقاضا برای خرید و فروش آپارتمان در کرج را میتوان در مناطق عظیمیه , مهر شهر , جهانشهر , گوهردشت , کوی کارمندان شمالی , کوی کارمندان جنوبی , کوی امانیه , کوی مدرس , چهارصد دستگاه , شاهین ویلا , باغستان , گلشهر , فردیس , حیدرآباد , کیان مهر , منظریه , حصارک , حسن آباد , آزادگان , درختی که در باره هر کدام توضیح مختصری ارائه داده ایم.

عظیمیه کرج

محله عظیمیه در کرج جزو مناطق کوهپایه ای و خوش آب وهوای کرج است. این محله که در شمال شرق کرج قرار گرفته است، قیمت خرید آپارتمان در عطیمیه کرج بالاست. عظیمیه به دلیل آب و هوای خیلی خوبی که دارد مورد توجه سالمندان و افرادیست که نیاز به هوایی پاک دارند. البته به دلیل بالا بودن قیمت آپارتمان در عظیمیه کرج این محله بیشتر مورد توجه سرمایه گذاران است.

مهرشهر کرج

مهرشهر کرج یکی از محله های قدیمی و بسیار خوش آب و هوای شهر کرج محسوب می شود. مهرشهر در غرب شهر کرج واقع شده و در گذشته خود شهری مجزا از کرج بوده است. با گسترش شهر کرج، مهرشهر جزوی از شهر و یکی از محله های آن شده است.

خرید آپارتمان در مهرشهر کرج که محله ای لوکس و با امنیت بالاست. مهرشهر در پنج فاز ساخته شده است و قیمت ملک در این پنج فاز تفاوت هایی دارد. بیشتر آپارتمان های لوکس و گران قیمت مهرشهر در فاز اول قرار دارند.

جهانشهر کرج

جهانشهر کرج یکی از محلات مرکزی شهر و جزء محله های گران قیمت می باشد که در صورت تمایل میتوانید برای خرید آپارتمان در جهانشهر کرج اقدام کنید . نام این محله از موسس آن یعنی جهان همسر محمد صادق فاتح گرفته شده است. این محله دارای امکانات بسیار خوبی از جمله مراکز اداری، پارک ها، مراکز آموزشی و درمانی متعددی برای ساکنین است.

گوهردشت کرج

گوهردشت کرج که با نام رجایی شهر کرج نیز شناخته می شود محله ای در شمال شهر کرج است. این محله در گذشته روستایی در اطراف کرج بوده که با گسترش شهر به یکی از محلات آن تبدیل شده است. تصمیم برای خرید آپارتمان در گوهردشت کرج قطعا تصمیمی مناسب خواهد بود .

کوی کارمندان شمالی کرج

کوی کارمندان شمالی کرج ، محله ایست که در منطقه یک شهرداری کرج قرار دارد. محله های کوی قائم و جهانشهر به ترتیب همسایه های غربی و شرقی این محله هستند. محله های دهقان ویلا و کوی کارمندان جنوبی، همسایه های جنوبی این محله و محله اتحاد همسایه شمالی آن هستند. به طور کلی خرید آپارتمان در کوی کارمندان شمالی کرج این فرصت را به شما میدهد تا دسترسی مناسبی به سایر محله های شهر داشته باشید.

کوی امامیه کرج

کوی امامیه کرج در منطقه ۷ شهر کرج و در همسایگی محله های گوهر دشت، اتحاد و کوی قائم قرار دارد. یکی از ویژگی های این محله مجاورت با ورزشگاه انقلاب است. قیمت فروش آپارتمان در کوی امامیه کرج در بازه متوسط رو به بالا می باشد.

کوی کارمندان جنوبی کرج

کوی کارمندان جنوبی کرج در منطقه ۹ تقسیم بندی شهرداری کرج قرار گرفته است. این محله در همسایگی محله های دهقان ویلا، ولیعصر و کوی کارمندان شمالی قرار دارد. از مراکز مهم محله می توان به اداره کل امور مالیاتی استان البرز و مجموعه ورزشی شهید سبحانی اشاره کرد. قیمت فروش آپارتمان در کوی کارمندان جنوبی کرج متوسط رو بالاست.

کوی مدرس کرج

کوی مدرس کرج یکی دیگر از محله های کرج است که در محدوده شرقی این شهر قرار دارد. کوی مدرس با بلوارهای ملاصدرا، تعاون، طالقانی شمالی، نبوت و مطهری محصور شده است. همین موضوع باعث شده که فروش آپارتمان در کوی مدرس کرج مزایای دسترسی مناسب را برای شما به ارمغان بیاورد داشته باشد.

چهارصد دستگاه کرج

چهارصد دستگاه کرج نام یکی از محله های منطقه ۹ شهر کرج است. چهارصد دستگاه از نظر دسترسی و داشتن امکانات رفاهی شرایط خوبی دارد. قیمت فروش آپارتمان در چهارصد دستگاه کرج متوسط است.

شاهین ویلا کرج

شاهین ویلا کرج در شمال شهر کرج واقع شده است. وجود خطوط اتوبوسرانی در محله، دسترسی به دیگر مناطق شهر را آسان کرده است. قیمت فروش آپارتمان در شاهین ویلا کرج  متوسط رو به پایین است.

باغستان کرج

باغستان کرج یکی دیگر از محلات شهر کرج باغستان نام دارد که در شمال غربی شهر قرار گرفته است. آب و هوای کوهستانی و قیمت فروش آپارتمان در باغستان کرج سبب رونق ساخت و ساز در سالهای اخیر بوده است. به همین دلیل این محله بافت نوسازی دارد.

گلشهر کرج

گلشهر کرج یکی از محله های شهر کرج که در منطقه ۵ این شهر واقع شده، گلشهر نام دارد. این محله از نظر امکانات و دسترسی شرایط خوبی دارد. بیمارستان مریم، مسجد ابوذر و دانشکده دندانپزشکی دانشگاه البرز از مراکز مشهور این محله هستند. قیمت خرید آپارتمان در گلشهر کرج مناسب و در بازه قیمتی متوسط رو به پایین است.

فردیس کرج

فردیس کرج در منطقه ۳ شهرداری کرج محله ای به نام فردیس وجود دارد. در فردیس می توانید خانه دلخواهتان را با هر سن و متراژی با قیمت متوسط رو به پایین پیدا کنید.

حیدرآباد کرج

حیدرآباد کرج یکی دیگر از محلات قدیمی شهر کرج، حیدر آباد نام دارد. نام قدیمی این محله شارگوله به معنی چهارراه در گویش گرجیست. قیمت خرید آپارتمان در حیدرآباد کرج  متوسط است و معمولا برای قشر متوسط جامعه مناسب است.

کیان مهر کرج

کیان مهر کرج در جنوب غربی شهر کرج واقع شده است. این محله که از محلات قدیمی شهر کرج محسوب می شود به ساختمان آجری شهربانی معروف است. این محله خود از شهرک های کوچکتری تشکیل شده و قیمت خرید آپارتمان در کیان مهر کرج متوسط  است.

منظریه کرج

منظریه کرج یکی از محله های شهر کرج است که می تواند انتخابی برای کسانی باشد که بودجه متوسطی دارند. این محله در منطقه ده شهرداری کرج قرار گرفته است. منظریه کرج بافت نوسازی دارد و متراژ اکثر خانه های آن کمتر از ۱۵۰ متر است.

حصارک کرج

حصارک کرج در غرب شهر کرج واقع شده است. قیمت ملک در این منطقه نسبتا پایین است. افراد با بودجه های محدود به راحتی خانه مورد نظر خود را در این منطقه پیدا می کنند.

حسن آباد کرج

حسن آباد کرج یکی از محله های خوش آب و هوای کرج که در کوهپایه قرار دارد حسن آباد است. این محله در منطقه ۷ شهرداری کرج و در شمال شرقی این شهر قرار گرفته است. ملک در حسن آباد کرج قیمت پایینی دارد.

آزادگان کرج

آزادگان کرج یکی از شلوغ ترین و پرهیاهوترین محله های کرج محسوب می شود. میدان آزادگان کرج به چند خیابان مهم و اصلی کرج دسترسی دارد همین موضوع یک مزیت برای محله آزادگان به شمار می آید. آزادگان ازجنوب به خیابان‌ طالقانی و از طرف شمال به میدان طالقانی (ابتدای خیابان عظیمیه) از شرق به خیابان برغان و از غرب به خیابان مطهری و جواد آباد منتهی می شود.

درختی کرج

پیدا کردن محله درختی کرج اصلا کار سختی نیست، ضلع جنوبی این خیابان به اتوبان تهران ـ کرج؛ ضلع غربی آن به منطقه ۴۵ متری گلشهر؛ شمال آن به بلوار گلزار شرقی و بلوار مصطفی خمینی و ضلع شرقی آن به بلوار دانش آموز متصل می شود. در ابتدای خیابان درختی ایستگاه تاکسی برای میدان طالقانی و سه راه گوهردشت وجود دارد.

از طرفی نزدیک ترین ایستگاه مترو به این خیابان ایستگاه مترو گلشهر کرج است اگر در ابتدای خیابان درختی قرار دارید و می خواهید خودتان را به مترو برسانید پیاده فقط ۱۱ دقیقه راه دارید.اگر هم به دنبال پمپ بنزین در این منطقه هستید کافیست به انتهای خیابان گلشهر مجاور اتوبان کرج_قزوین بروید.

فروش آپارتمان پول لازم در کرج به چه معناست ؟

فروش آپارتمان پول لازم در کرج یعنی اینکه فروشنده آپارتمان پول لازم در کرج نیاز فوری و مبرم به پول از طریق فروش ملک خود را دارد . و خریدار آپارتمان های پول لازم می توانند با قیمت مناسب تری آن را خرید کنند.

متراژهای پرطرفدار برای خرید و فروش آپارتمان در کرج

40 متری , 50 متری , 60 متری , 70 متری , 80 متری , 90 متری , 100 متری